FUZIJA, plesne miniature

Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

FUZIJE b

Koncept in koreografija: Michal Rynia in Nastja Bremec

Sodobni ples je že sam po sebi “art of fusion”, saj je njegova najvidnejša lastnost neprestano spreminjanje – iskanje novih oblik, tem in novih gibanj. Sodobna plesna tehnika je tako mešanica različnih plesnih in gibalnih tehnik, ki se prepletajo in nenehoma dopolnjujejo. Svojstven plesni izraz, v katerem prevladuje zanimiva kombinacija baleta, moderne in sodobne plesne tehnike ter hip hopa ustvarjata tudi Nastja Bremec in Michal Rynia. S fuzijo novih tendenc v plesu doživljata ples kot kompleksno umetnost, ki omogoča in odpira različne možnosti izražanja. Plesna predstava Fuzija vključuje otroke in mladostnike rednega plesnega izobraževanja v okviru društva M&N Dance Company, stare od 5 do 27 let. Predstavili se bodo s svojstvenim plesnim izrazom, temelječim na tehniki fusion – prepoznavnem plesnem stilu obeh koreografov.

Umetniško društvo M&N Dance Company

Vstopnina: 9 €
Študenti, dijaki, upokojenci, člani društva M&N Dance Company in njihovi starši: 5 €

Centro Culturale di Nova Gorica è membro di