SKUPINA SVIREL

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

Skupina Svirel

Inšturmentalno skupino Svirel sestavljajo odlični in zabavni mladi glasbeniki, ki so se po končanem glasbenem izobraževanju na domačih in tujih akademijah podali na zanimivo zvočno popotovanje, kjer jim družbo delajo klasična, jazz, latino, blues in pop glasba ter tipično slovenski ritmi Avsenikov. Harmonikar Dejan VidovičRok Felicjan na klarinetu, trobentaš Aleš KlančarUroš Barič na kitari in Tomaž Šuštar na kontrabasu s svojim izvirnim glasbenim performansom, polnim hudomušnosti, interakcije z občinstvom in kakovostnih glasbenih aranžmajev uspešnic različnih žanrov navdušujejo vse generacije. Svirel dokazujejo, da je tudi resna glasba lahko zabavna. Priporočamo vam ogled spodnjega video-kolaža in spletne strani svirel.eu.

Centro Culturale di Nova Gorica è membro di