NOVICE

Festival ECHOS v polnem teku

Big image alt
photo: Matej Vidmar

Vabimo vas k ogledu naše fotogalerije, kjer lahko s pomočjo fotoutrinkov ujamete vzdušje preteklih dogodkov znotraj festivala ECHOS - Čezmejni odmevi, organiziranih na slovenskih tleh. Poleg novonastalih mladih čezmejnih zasedb, krstnih izvedb za festival novonapisanih skladb mladih slovenskih in italijanskih skladateljev, lahko znotraj karavane ECHOS ulovite tudi marsikateri zanimiv voden ogled po prizoriščih, bogate delavnice in eno-gastronomske pokušine lokalnih jedi. Vsi koncerti in spremljevalne aktivnosti festivala so v celoti brezplačne. Utrip celotnega festivala lahko spremljate tudi na uradni spletni strani projekta in na istoimenskem profilu družbenega omrežja Facebook. Pridružite se nam v poletni glasbeni karavani, pred nami je še druga polovica festivala!

Info:
echos@kulturnidom-ng.si