NOVICE

Festival ECHOS - zaključili smo z glasbeno karavano

Big image alt

V četrtek, 28. avgusta 2014 smo glasbeno karavano festivala ECHOS - Čezmejni odmevi 2014 uspešno pripeljali do končne postaje na gradu Kromberk. Poletno popotovanje med slovenskimi in italijanskimi štirinajstimi prizorišči  so poleg koncertov mladih nadarjenih glasbenikov in uveljavljenih glasbenih skupin tvorili tudi vodeni ogledi, tematsko pisane delavnice in kulinarične degustacije, ki so dodatno obogatile že tako zanimiva grajska prizorišča. Letošnjo izvedbo festivala ECHOS je obiskalo prek 2.000 ljubiteljev glasbe in kluturno-zgodovinskih zanimivosti. Izredno smo zadovoljni z obiskom, programom in kakovostjo ponudbe spremljevalnih aktivnosti, ki so sicer dvojezično občinstvo uspešno povezale z univerzalnim jezikom, z glasbo. Navdušenje nastopajočih in obiskovalcev je vseskozi potrjevalo naš cilj povezovanja in spoznavanja novih kultur, zato si želimo, da bi ECHOS vzdušje lahko peljali tudi naprej. Pred zaključnim pozdravom naj vas še enkrat povabimo k ogledu naše fotogalerije, kjer lahko ujamete foto utrinke slovenskih postojank bogate glasbene karavane in podoživite nekaj lepih trenutkov preteklega poletja. Naj vas glasba spremlja še naprej, vabljeni v novo sezono pisanega programa našega kulturnega hrama!