NOVICE

Festival ECHOS - zbiramo prijave za zaključno delavnico

Big image alt

DELAVNICA DVORNEGA PLESA NA GRADU KROMBERK!
Slavnostni zaključek festivala bo letos potekal v četrtek, 28. avgusta 2014, ob 21.uri pred gradom Kromberk. Na njem bo nastopila italijanska skupina La Rossignol s plesom in glasbo renesančnih dvorov. Dogodek bosta dodatno obogatila delavnica plesa v popoldanskih urah in zaključna eno-gastronomska pogostitev v grajskem stilu.

Vse zainteresirane obveščamo, da že zbiramo prijave za delavnico dvornega plesa, ki bo razdeljena na dve stopnji (začetno in nadaljevalno). Vabimo vas, da nam pošljete svoje podatke na spodaj navedeni e-naslov. O podrobnostih poteka delavnice vas bomo obvestilli preko e-pošte, nekje teden dni pred zaključnim dogodkom.
Preizkusite se tudi vi v dvornem plesu in njegovih čutnih gibih!

Svoje podatke
- ime in priimek, kontaktno telefonsko številko, e-naslov in vašo stopnjo poznavanja dvornega plesa -
pošljite na:

echos@kulturnidom-ng.si