NOVICE

Kulturni dom spet na področju čezmejnosti

Big image alt
photo: arhiv Kinoatelje

www pasica DB 2014

Kulturni dom Nova Gorica je spet vključen v čezmejni projekt! Izredno nas veseli vsakršna čezmejna pobuda in sodelovanje, s katerima lahko plemenitimo in odpiramo skupni prostor obeh Goric. Tokrat v vlogi enega izmed soorganizatorjev tradicionalnega dogodka goriškega Kinoateljeja, monografskega filmskega festivala NAGRADA DARKO BRATINA. POKLON VIZIJI.

Letošnja edicija je posvečena ženskemu liku latvijske režiserke LAILE PAKALNINA, ki bo nagrado prejela prav v naši hiši, v četrtek, 20. 11. 2014, ob 20.30, ko bo slavnostna podelitev s projekcijo dveh filmov Kratki film o življenju (2014) in Sneg (2008). Sledil bo pogovor z nagrajenko, ki ga bo vodila novinarka Patricija Maličev. Dopoldan istega dne bo ob 11. uri v naši Mali dvorani  predvajan film Talec (2006), v katerem nastopa slovenski igralec Dare Završan. Vabljeni!

Letak s programom celotnega festivala.

BeBaPo