NOVICE

Razstava revije Glasbene mladine Slovenije bo popestrila začetek abonmajske sezone

Big image alt
photo: Naslovnica revije Glasna

Nova abonmajska sezona se začenja s koncertom odličnega hrvaškega ansambla Cantus, ki ga bo vodil dirigent Berislav Šipuš. Uro pred koncertom, ob 19. uri, bo v avli Kulturnega doma Nova Gorica otvoritev razstave ob 45-letnici revije Glasbene mladine Slovenije. Organizacija, ki že desetletja na razne načine skrbi za mlade glasbene talente in izobraževanje mladih na tem področju, izvrstno sodeluje tudi s Kulturnim domom Nova Gorica. Na razstavi bo predstavljeno dragoceno poslanstvo revije, ki prinaša novice z vseh glasbenih področij, pogosto tudi z goriškega konca. Ob tej priložnosti bo zapel Mladinski pevski zbor Šempeter-Vrtojba pod vodstvom dirigentke Mojce Maver Podbersič. Več o razstavi na naši spletni strani.

pa