HOTEL TRANSILVANIJA 2, r. Genndy Tartakovsky (ZDA, 2015, sinh.) 6+

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

Hotel Transilvanija 2  (ZDA, 2015, sinh.)

Hotel Transilvanija 2
(Hotel Transylvania 2, ZDA, 2015, sinh., 90 min.) 6+

režija Genndy Tartakovsky
scenarij Adam Sandler in Robert Smigel
glasba Mark Mothersbaugh
igrajo Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, Fran Drescher, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, Keegan-Michael Key, Mel Brooks
distribucija Continental Film

zgodba
V najbolj priljubljenem zatočišču za pošasti se vse obrača na bolje – hotel Transilvanija je svoja vrata odprl tudi človeškim gostom. Toda za zaprtimi krstami Drakulo na vso moč skrbi, da njegov ljubki pol človeški pol vampirski vnuček Denis ne kaže nobenih znakov vampirstva. Ko se Denisova starša Manca in Toni odpravita na obisk k Tonijevim človeškim sorodnikom, dedek zbere ekipo prijateljev, da bi vnučka natrenirali v pošast. Toda v hotelu se nenapovedano pojavi tudi Drakulov nergavi in zelo staromodni oče Vlad. Ko odkrije nov hotelski režim in dejstvo, da njegov pravnuk ni čiste vampirske krvi, zadeve postanejo zelo pošastne.