DAN ODPRTIH VRAT

Kulturni dom Nova Gorica

KDNG

.

Kulturni dom Nova Gorica začenja novo sezono z otvoritvenim koncertom Dnevov stare glasbe 2014. Nastopila bosta Brata Teofilović, velika poznavalca ter izvrstna izvajalca stare srbske in balkanske vokalne glasbe.

Teofilovici 2 2014

Program od 17.00 do 19.00:

- Pred vhodom v Kulturni dom boste lahko prisluhnili različnim sodelavcem in soustvarjalcem programa nove sezone 2014/2015.

- Ob vpisu v glasbeni  abonma boste prejeli brezplačno vstopnico za koncert v organizaciji Kulturnega doma Nova Gorica po lastni izbiri v sezoni 2014/2015.

- Ob vpisu v filmski abonma boste prejeli brezplačno vstopnico za obisk filmske projekcije po lastni izbiri v sezoni 2014/2015.

- Ogledali si boste lahko Veliko in Malo dvorano in se pogovorili z našimi tehniki o opremi.

- Spoznavali boste lahko našo spletno stran z informacijami o vseh prihajajočih dogodkih in se vpisali na prejem brezplačnih e-novic.

- Italijanski obiskovalci bodo informacije lahko dobili v svojem jeziku.

- Na voljo bodo brezplačni katalogi z opisi dogodkov prihajajoče sezone in program Dnevov stare glasbe 2014.

In še druga presenečenja ...

Brezplačne vstopnice lahko prevzamete na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica v času uradnih ur.