KARMEN ŠTENDLER, klavir

Koncertna dvorana Glasbene šole Nova Gorica

2015_2_10_gm_oder_Karmen Stendler splet

.

Karmen Štendler je leta 2012 diplomirala v razredu red. prof. Andreja Grafenauerja na ljubljanski Akademiji za glasbo, kjer je nadaljevala magistrski študij. Študijsko leto 2012/13 je preživela na izmenjavi v Stuttgartu (prof. Ivo Kaltchev), v študijskem letu 2014/15 pa bo študij nadaljevala na magistrskem študiju na Visoki šoli za umetnost v Zürichu (prof. Anders Miolin). Kot solistka se redno predstavlja na koncertnih odrih tako doma kot v tujini, udeležuje pa se tudi mednarodnih seminarjev, izpopolnjevanj in tekmovanj. Julija 2013 je na mednarodnem kitarskem tekmovanju Jose Tomas v Petreru (Španija) prejela 1. nagrado, sicer pa je večkratna dobitnica zlatih plaket in nagrad na državnih tekmovanjih (kot solistka in v kitarskem duu Les deux amis).

Vstop prost.