ARNE HODALIČ: Fotografski tečaj - OSNOVE FOTOGRAFIJE OD A DO H

End:

Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

arne hodalic prirocnik

Pozdravljene vse ljubiteljice in ljubitelji fotografije!

Zopet je prišel čas za dvodnevni fotografski tečaj “Osnove fotografije od A do H”. Tudi tisti, ki veste že kaj več, se ne prestrašite, saj bomo na začetku sicer ponovili osnove, obenem pa se dotaknili tudi kar nekaj tem, ki so bolj zahtevne. Torej, vsi lepo vabljeni, da se skupaj spet kaj novega naučimo. Saj veste, učenje je itak vseživljenjsko … ni in ni konca! :-) Več o vsebini in izvedbi tečaja pa si lahko preberete spodaj! Upam, da se vidimo!    Arne Hodalič

KRATKA VSEBINA:
• Fotografija kot mentalni proces
• Delovanje fotografskega aparata in njegove nastavitve
• Osnovne fotografske zakonitosti (zaslonka, čas, občutljivost, dinamični razpon …)
• Naprednejše tehnike (kompozicija, kontrast, svetloba, efekti …)
• Poleg predstavitve nekaj mojih fotografskih trikov bom na voljo za vsa vaša vprašanja povezana s fotografiranjem, prav tako pa bom ocenil in komentiral nekaj vaših izbranih fotografij.

CENA: 120 € (na tečaju boste lahko po ugdoni ceni 20 € kupili tudi fotografski priročnik Arneta Hodaliča - Fotografija)
KDAJ14. maj 2016, od 12.00 do 19.00, in 15. maj 2016, od 10. do 16. ure (mogoče še malo več, zato si raje rezervirajte kakšn dodatno uro)
KJEMestna galerija Nova Gorica

PRIJAVNI OBRAZEC (klikni na povezavo)

Število prijav je omejeno.

O predavanju ...