MOŠKA COPATA, monokomedija

Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

moska copata 2014

Špas teater v sodelovanju z Rankom Babićem predstavlja:
MOŠKA COPATA
- monokomedija -

Mislite, da ste copata? Greste lahko ven iz hiše, ne da bi povedali, kam ste namenjeni? Seksate tolikokrat na leto, kot je praznikov? Imate ženske prijateljice? Ima vaša boljša polovica gesla vašega maila in Facebooka? Je vaše prijatelje ljubezen tako zaslepila, da ne najdejo več vaše telefonske v imeniku?

Zakaj moramo paziti, kakšno ime izberemo za svojega otroka, kaj storiti ko vas zasačijo pri »igranju s samim seboj« in kako ne poskušati zadovoljiti svoje življenjske sopotnice? ObudiIl boste spomine na izgubo nedolžnosti, prvega dopusta s punco in rojstvo prvega otroka.

Resnica ni bila še nikoli tako zabavna, kot je v tej komediji, ki se bo brez izjem dotaknila prav vsakogar. Kot pravijo naši dedki:"Vsi moški smo copate. Samo da smo razdeljeni na tiste, ki to priznajo, in tiste, ki to zanikajo."

Igra: Ranko Babić
Dolžina predstave: 75 min

Vstopnice: 15€ (enotna cena)