ČISTA NORIŠNICA, komedija

Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

norisnica izsek

Gledalci po celem svetu čisto norijo – od navdušenja!

ŠPAS teater vabi na edinstveno, vsakič drugačno in zabavno komedijo za mlade in stare, komedijo, ki nikogar ne pusti hladnega – razen umorjene zgornje sosede.

V originalu 'Shear madness' - komedija je postala absolutni repertoarni hit v vseh svetovnih gledališčih, saj njena sveža in originalna interaktivna forma predstavlja novost tako za igralski ansambel kot tudi občinstvo. Predstavo je videlo že več kot deset milijonov ljudi po svetu!

Na odru spremljamo dogajanje v frizerskem salonu, ko lastnico, ki živi nad njim, umorijo. Inšpektor ne ve, kateremu osumljencu bi verjel, zato očividce prosi za pomoč. Konec tega noro smešnega krimiča je vsak večer drugačen. Ravno zaradi tega, ker je vsaka predstava edinstvena, jo gledalci radi obiščejo večkrat, ker ni nikoli vnaprej določeno, kaj se bo v novi ponovitvi razkrilo.

Predstava se lahko pohvali z najdaljšim stažem zabavanja ljudi po vsem svetu, medijsko odmevna je in pozitivno sprejeta, kjerkoli jo igrajo. Nad njo so navdušeni kritiki, saj združuje elemente smeha, skrivnosti, ponuja pa tudi čisto novo formo predstave.

Iskanje morilca še nikoli ni bilo tako zabavno ... Čisto nora kriminalna komedija ... Čista norišnica!

Avtor: Paul Pörtner
Režija: Jaša Jamnik
Igrajo: Boris Cavazza, Maša Derganc, Primož Ekart, Gojmir Lešnjak – Gojc, Damir Leventić, Bernarda Oman
Produkcija: Špas teater v dogovoru s Cranberry Productions, Inc. Marilyn Abrams in Bruceom Jordanom