KO KO KOMEDIJA

Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

SPAS LOGO

Ana Marija Mitić & Katarina Čas

Komedija, da te lulat tišči in uide skoz’ oči!

Cena vstopnic: 18€, 16€ (zadnji dve vrsti)

Pripnite si varnostne pasove, kajti predstavljamo vam ... komedijo. Pa ne čisto običajno komedijo, pač pa KO KO KOMEDIJO! In kdo bi lahko bolje pokomentiral smisle in nesmisle našega vsakdana kot dve jezični in z vsemi »žavbami« namazani prijateljici Katarina Čas in Anamarija Mitić?

V KO KO KOMEDIJI združita moči, lepoto in pamet in sta v debeli uri bolj zabavni kot vse smešnice na »tubi«, bolj neposredni kot otroci, bolj nori od norih krav in bolj zagnani kot Jehove priče. Zakaj ne bi pozvonili tudi na vaš davno pozabljeni gumbek prave zabave?

V predstavi se bomo prepoznali prav vsi, saj se loteva tisoč in enega nesmisla, ki se nam v današnjem svetu zdi nepogrešljiv. Stvari, brez katerih ne znamo in ne moremo več živeti, številnih »rešitev« za neštete »težave«, ki nam jih nastavlja družba in si jih drug drugemu nastavljamo sami.

Pravo KO KO KOMEDIJO zmešnjav sodobnega sveta je s soborcema Gašperjem Tičem in Juretom Karasom zakrivil Lado Bizovičar.

S seboj prinesite robčke, saj bodo solze tekle v potokih!

Prva predstava: november 2014
Avtorja: Gašper Tič, Jure Karas