UTRIP LJUBEZNI, r. Boris Petković (SLO, 2015, 84 min.) - Zaključeno za šole

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

utrip ljubezni SBgr01

UTRIP LJUBEZNI (Slovenija, 2015, 84 min.)

režija Boris Petković
scenarij Boris Petković
igrajo Judita Franković, Jernej Gašperin, Zlatan Čordić - Zlatko, Matic Klemenc, Zvezdana Garić, Hana Volfand
distribucija Con Film d.o.o.

zgodba
Nasprotja se privlačijo – to vemo vsi, ampak večje nasprotje od reperja in violinistke si težko zamislimo. Bruno je mlad reper, ki se s svojima najboljšima prijateljema pripravlja na njihov prvi koncert. Nina je perspektivna violinistka z obetavno glasbeno kariero. Ko se nekega večera na zabavi srečata, iskre letijo na vse strani. Različnost njunih svetov se bo znašla pred kopico ovir in samo čas bo pokazal ali je okolje iz katerega prihajaš pomembno ali je na krilih ljubezni vse mogoče?

Bruno, Leon in Zoki so ljubljanski mladeniči, ki ves svoj prosti čas preživljajo v klepanju rim in risanju grafitov. Bruno je honorarno zaposlen kot maser in je med strankami zelo priljubljen. Na zabavi spozna Nino, mlado študentko violine, ljubezenska iskra preskoči in traja vse do trenutka, ko Nina zaloti Bruna v kočljivem položaju s svojo mamo Kristino. Da bi Nini dokazal svojo ljubezen, mora Bruno pozabiti kdo je in od kje prihaja, ter z njemu lastno ustvarjalnostjo odkriti nov svet.