EVROPSKI ART KINO DAN

V nedeljo, 14. novembra 2021, se bo v evropskih kinematografih že šestič odvil Evropski art kino dan, ki je namenjen praznovanju kina in raznovrstnosti evropskega filma, nastal pa je na pobudo združenj CICAE in Europa Cinemas. Na ta dan kinematografi širom po Evropi s projekcijami in dogodki slavijo raznolikost evropskega filma. V Sloveniji se mu že od začetka pobude pridružujejo kinematografi Art kino mreže Slovenije, akciji pa bi se tudi letos pridružuje Kulturni dom Nova Gorica.

Kulturni dom Nova Gorica bo na ta dan predvajal program s posebno ponudbo tako za otroke kot za odrasle, ki bi si  izbrane filme lahko ogledali po znižani ceni.

Ob 10.00: Potepanje papirnatega zmaja
                  več avtorjev (Slovenija, Litva, Češka, Slovaška, Poljska, Hrvaška, Madžarska,
                  34 minut), 4+

Ob 17.30: Nelly Rapp - agentka za pošasti