Vpis na seznam prejemnikov e-novic in obvestil

25. maja 2018 je stopila v veljavo Splošna uredba o varstvu podatkov (GDPR – General Data Protection Regulation), s katero dobivate več pravic do zasebnosti, kar želimo spoštovati tudi v naši ustanovi. Uredba zahteva izrecno soglasje vseh prejemnikov naših obvestil, da se s posredovanjem tovrstnih informacij strinjajo.

Naša vabila, e-novičnik in mesečni koledarček v papirnati obliki bomo po tem datumu lahko pošiljali izključno tistim, ki se bodo nanje znova naročili. Da boste lahko tudi v prihodnje obveščeni o dogodkih v organizaciji Kulturnega doma Nova Gorica iz področja glasbe, filma in likovne umetnosti, vas vabimo, da potrdite soglasje in izberete način prejemanja naših obvestil po vaši meri.

Vse skupaj vam bo vzelo le nekaj minut.

Kaj pa zajema uredba in kaj pravzaprav so osebni podatki? Na povezavi lahko raziščete odgovor.