Zmanjševanje možnosti prenosa okužbe s Covid-19

Navodila za obiskovalce za zmanjševanje možnosti prenosa okužbe z virusom Covid-19 v naši hiši:

• V Kulturni dom Nova Gorica lahko vstopajo le zdrave osebe, ki ne kažejo znakov akutne bolezni dihal.
  • Ob vstopu v prostor si je potrebno razkužiti roke ter ves čas obiska skrbeti za ustrezno higieno rok in kašlja.
  • Uporaba lastne zaščitne maske v prostorih Kulturnega doma Nova Gorica je OBVEZNA.
  • Med gibanjem po naših prostorih je potrebno ves čas upoštevati predpisano medsebojno varnostno razdaljo (najmanj 1,5 m), kadar ne gre za družinske člane ali člane skupnega gospodinjstva.
  • Plačilo vstopnic – spodbuja se brezgotovinsko oz. brezstično plačevanje.
  • Obiskovalci v dvorano vstopajo posamično (in tako tudi sedijo) razen v primeru družin z otroki in članov skupnega gospodinjstva.
  • Obiskovalci morajo obvezno upoštevati navodila zaposlenih oz. biljeterjev glede posedanja na proste sedeže.
  • Kontrolo vstopnic biljeterji opravijo brez stika.

Ekipa Kulturnega doma Nova Gorica.

COVID19 plakat navodila preprecitev sirjenja virusa