GLASBENI KOLAŽ: Kabaret večer s Tjašo Fajdiga

Bevkov trg

tjasa fajdiga 600x400

GLASBENI KOLAŽ
- poletni večeri z goriškimi glasbeniki -

Kabaret večer s Tjašo Fajdiga

Življenje je kabaret! Tako Tjaša Fajdiga mlada, temperamentna Primorka iz Lož pri Vipavi. Že od malih nog jo osrečujeta petje in ples, ter sam šport na sploh. Po gimnaziji je s trebuhom za kruhom odšla v inozemstvo. Trenutno biva v Londonu, kjer zaključuje svoj magisterski študij muzikala na Kraljevi Akademiji za Glasbo. Je prva Slovenka, ki je bila v zgodovini akademije sprejeta na program muzikala ter ena izmed štipendistov šole. Podeljena ji je bila štipendija v višini celotne šolnine programa. Njen koncertni repertoar sestavljajo slavni hiti z Broadwaya in West Enda. Skozi teme zmenkarjenja, prepovedanih substanc, potovanj ter boemskega, divjega življenja v tujini razigrana, mlada performerka razkriva svoje življenjske prigode. Vas zanima, kaj ima povedati?

anze vrabec 650x350

To boste lahko spoznali avgusta, ko bo skupaj z novogoriškim pianistom Anžetom Vrabcem predstavila glasbeni Cabaret-Musical vecer vokala in klavirja. Skladbe zajemajo slavne hite z Broadwaya in West Enda na teme zmenkarjenja, boemskega zivljenja,..  Za lazjo predstavo o zvenu in obetih večera vas vabimo k ogledu spodnjega videoposnetka njunega zadnjega snemanja z Radia Koper v tem posebnem "korona času".

Spletna stran: Tjaša Fajdiga
Spletna stran: Anže Vrabec

Program bo izpeljan ob upoštevanju navodil in ukrepov NIJZ za preprečevanje in
širjenje okužbe z virusom Covid-19. Zaščitimo sebe in druge.

V primeru slabega vremena, koncerti odpadejo.

Vstop prost.

Koncert je organiziran v sklopu poletnih prireditev Mestne občine Nova Gorica:

MONG z napisom MALI

GP 325X80