GORIŠKI OKTET VRTNICA in MEŠANI PEVSKI ZBOR POSTOJNA

Matjaž Šček, umetniški vodja

. . .

izven 2017 MPZ Postojna Scek

Vsakdanjo prozo razglašenega življenja, polno skrbi, ovir, izgub in težav v puščavi ali močvari odnosov, lahko z razumevanjem in ljubeznijo odpravimo, če skupaj v zboru ubrano zapojemo. To vsekakor dobro vedo odlični pevci in pevke dveh primorskih pevskih sestavov: Goriškega okteta Vrtnica, ki je goriškim poslušalcem dobro znan, in Mešanega pevskega zbora Postojna, ki se bo v Kulturnem domu Nova Gorica predstavil prvič.

Poleg ljubezni do petja ter izjemnih uspehov na domačih in tujih odrih pevce druži priznani slovenski zborovodja Matjaž Šček, čigar delo je prepoznavno in cenjeno, izvajanje rahločutno in zavzeto, njegovi programi pa sveži in nekonvencionalni. Na številnih državnih in mednarodnih tekmovanjih je vedno dosegal najvišje uvrstitve in priznanja. Prepričani smo, da bo tudi za tokratni večer pripravil kaj posebnega.

Koncert v sodelovanju z ZKD Nova Gorica v sklopu cikla Goriška zborovska srečanje.